«Живі» хлібці та інша смакота

Галина Люзьняк, Львів

Моє знайомство з Ізідрі стало важливим пунктом на шляху здорового способу життя. Коли я ознайомилася з дивовижними можливостями цієї сушарки, то зрозуміла: вона обов’язково має працювати на нашій кухні. 

Вибір зробила на користь моделі «Ультра», бо саме вона функціонально найбільш відповідала моїм потребам. Ключовим моментом в цій моделі є можливість регулювати температуру в діапазоні 35º…65ºС. Власне, «живий» режим (до 40ºС) дозволяє зберегти в продуктах ензими і максимум поживних речовин, що для мене в процесі сушіння є найважливішим.

 І от «живильна лабораторія» запрацювала: яблучні і бананові чіпси, пастили фруктові і овочеві, різна зелень, кокосова стружка, хлібці, насіння. Все надзвичайно цікаво, смачно і здорово! І дохід приносить, і моральне задоволення.

Окремо хочу зупинитись на «живих» хлібцях, які є МЕГА поживною і корисною альтернативою дріжджовому хлібу з білої муки – і не тільки! Я виготовляю їх із пророщеної органічної пшениці з різними добавками і висушую при 40ºС.

В чому ж секрет пророщування? При проростанні в зерні відбуваються дивовижні зміни: крохмаль перетворюється в солодовий цукор, білки – в амінокислоти, а жири – в жирні кислоти. Такі ж процеси відбуваються при перетравлюванні їжі в організмі. Виходить, більша частина роботи в пророщеному зерні вже виконана. Більше того, синтезуються вітаміни і інші корисні речовини, накопичується енергія, мобілізуються законсервовані і приховані сили зерна.

А тепер уявіть, яка колосальна різниця між порцією свіжого салату з бутербродом і такою ж порцією з «живим» хлібцем! До того ж, такі хлібці зручно брати з собою в дорогу.

І про солоденьке. Ізідрі й тут мені допомагає творити і задовольняти смаки охочих ласунчиків, маленьких і дорослих. Влітку ми мали змогу побувати в Карпатах в сезон чорниці. Це просто неймовірне задоволення - естетичне і смакове, звісно ж. Наїлись, ще й до Львова привезли і пастил трохи запасли на зиму. Чорнично-бананова пастила – це вітамінно-літньо-позитивний заряд в холодний осінній день. Перевірено! А ще яблучно-бананова, яблучно-динна, яблучно-гарбузова, яблучно-сливова. Експериментувати можна вдосталь і з радістю.

А діткам замість карамельок і жуйок - просто супер!

 

Багато компонентів для начинок в свої цукерки також сушу в «помічниці», оскільки хочу зробити їх і смачними, і корисними водночас. Виходить добре.

Дякую Ізідрі за можливість втілювати в життя свої наміри!

У 50 г пророщеного зерна пшениці вітаміну С стільки ж,
скільки у 6 стаканах апельсинового соку!

Купить сушилку >>

Отзывы (1)

 • Доброго дня.
  Дуже хочеться хоч якісь пропорції циєї смакоти. Експериментувати можна, але це все одно що по новій придумувати велосипед. А от якщо є від чого відштовхнутись тоді можна і поекспериментувати під свій смак.
  Всього найкращого!

Оставьте свой отзыв

Добавить отзыв

0

Изидри клуб это

 • Дилер Ezidri в Украине
 • 100% оригинальная продукция
 • Гарантия от производителя
 • Доставка 2-48 часов в любой город Украины
 • Оплата при получении заказа
 • Обратная пересылка денег за заказ за наш счет
 • Клубное радушие и атмосфера
 • Бесплатные консультации специалистов

Мы рекомендуем

Ezidri Snackmaker Двойной

Ezidri Snackmaker FD500